پاورپوینت شهرداری
درباره پروژه

معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری دارای ۱۲ سازمان و شرکت زیر مجموعه است که برخی از آن ها عبارتند از: سازمان آتش نشانی، سازمان بهشت زهرا، سازمان زیباسازی، سازمان مدیریت پسماند و … می باشند.
در این پروژه هدف کارفرما، ارائه گزارش عملکرد ۱۱ ساله حوزه خود به شهردار محترم تهران بود که کارفرما قصد نمایش بهتر دستاوردهای حاصل شده در این بازه‌ی زمانی را داشت.
تیم پرزنتا در این پروژه با چالش‌هایی همانند محدودیت شدید زمانی و همچنین وجود مستندات و اطلاعات زیاد سازمان‌های زیر مجموعه این حوزه، مواجه بود.
براین اساس تیم طراحی پرزنتا ابتدا به خلاصه‌سازی و تجمیع مستندات هر سازمان و شرکت پرداخت، سپس نسبت به ایده‌پردازی و پیاده‌سازی مستندات اقدام نمود.
بعلت حجم زیاد اطلاعات و تعدد سازمان‌ها، جهت جلوگیری از یکنواختی و خستگی در مخاطب تیم پرزنتا به ایده‌ای دست یافت که هر بخش با بخش دیگر متفاوت باشد ولی در عین حال نحوی نمایش کلی پروژه تغییر نکند. بدین گونه با استفاده از تصاویر مرتبط با حوزه‌ی فعالیت هر سازمان و شرکت و درج اطلاعات در کنار آن‌ها، این هدف حاصل شد.
در این پروژه بیش از ۸ نوع قالب نمایش تصویر کاملا متفاوت استفاده شده است که در پایین چند نمونه از اسلایدهای طراحی شده به نمایش گذاشته شده است.

کارفرما
شهرداری تهران

زمان اجرا
شهریور ماه ۱۳۹۵

نوع پروژه
پاورپوینت

من هم به طراحی ارائه نیاز دارم