درباره پروژه

تیم طراحی پاورپوینت حرفه ای پرزنتا در این پروژه اقدام به طراحی فایل پرزنتیشن یکی از تیم های حاضر در رویداد رقابتی ال جی چلنجر کرده است.
گروه ال جی به جهت رسالتی که برای خود در نظر گرفته است مبنی بر”جهانی شدن” هر سال شرایطی را جهت رقابت تیم‌های دانشجویی فراهم می‌کند تا با سفرهای تحقیقاتی به خارج از کشور و دریافت تجربیات ملل دیگر به رفع مشکل و چالش های داخلی کمک کنند.
تیم های دانشجویی براساس موضوعی و کشور مقصدی که انتخاب می‌کنند به بازدیدهای میدانی پرداخته و از راهکارهای دیگر کشورها ایده گرفته تا بتوانند پاسخ منطقی برای چالش خود پیدا کنند.
تیم‌های منتخب پس از بازگشت از سفرشان اقدام به رقابت و دفاع از طرح خود می‌کنند تا در نهایت یکی از طرح‌ها بعنوان طرح برگزیده انتخاب و اعضای آن تیم برنده جایزه نقدی این رویداد رقابتی شوند. تیم پرزنتا با یکی از تیم‌های منتخب این رویداد به نام “دختران سبز” همکاری داشته تا فایل پاورپوینت این گروه جهت پرزنت هرچه بهتر طراحی گردد و بتوانند بوسیله آن ایده و راهکار خود را به بهترین نحو ارائه دهند و برنده جایزه نقدی این رویداد شوند.
موضوع و دغدغه انتخابی این گروه در حوزه‌ی محیط زیست بود و چالش آنها استفاده از لاستیک‌های بازیافتی در صنعت راه آهن بود. دختران سبز قصد داشتند سفرنامه خود را که شامل تجربیات و دستاوردهای‌شان از سفر به کشور اسپانیا بود برای داوران محترم این رقابت ارائه کنند.
تیم پرزنتا جهت ایجاد جذابیت بیشتر و همراه کردن مخاطبان از دو سبک در طراحی استفاده کرد. سبک اول طراحی گرافیکی و انمیشن دار (موشن گرافیک) و سبک دوم استفاده از تصاویر واقعی که برخی از آنها تصاویر بازدیدهایی بود که این تیم درسفرشان از کشور اسپانیا گرفته بودند.
نکته قابل توجه در طراحی این است که  تمامی انیمیشن و متحرک سازی‌ها و طراحی موشن گرافیک در پاورپوینت انجام شده است.

کارفرما
ال جی چلنجر

زمان اجرا
تیر ماه ۱۳۹۵

نوع پروژه
پاورپوینت

من هم به طراحی ارائه نیاز دارم