درباره پروژه

انستیتو پاستور مؤسسه غیرانتفاعی فرانسوی می‌باشد که در زمینه‌های زیست‌شناسی و ساخت واکسن و… فعالیت می‌کند. این مؤسسه دارای نمایندگی‌هایی در سراسر دنیا می‌باشد که در این میان انستیتو پاستور ایران در سال ۱۲۹۹ آغاز به فعالیت کرده است.
انستیتو پاستور ایران به سبب حضور نمایندگان دیگر کشورها جهت بازدید از این مرکز قصد معرفی کامل فعالیت‌های خود را داشت به همین جهت تقاضای طراحی فایل ارائه در قالب پاورپوینت را کرد. در این پروژه کارفرما قصد داشت که نشان دهد هر کدام از خدمات این مرکز در کنار هم یک سیستم را می‌سازند بر همین اساس تیم طراحی پرزنتا با توجه به هدف کارفرما به ایده‌ای دست یافت که هر خدمت مانند یک چرخ‌دنده برای سیستم بزرگتری به نام انستیتو پاستور ایران ‌باشد که با نمایش و توضیح هر مورد شروع به چرخیدن کند و در پایان همگی در لوگوی این مرکز تجمیع گردد.
چالش تیم پرزنتا در این پروژه زمان بسیار محدود و همچنین طراحی دو نوع پرزنتیشن بخاطر برگزاری جلسات در سطح‌های مختلف نمایندگان (مدیر، کارشناس و…) حاضر در این گردهمایی بود.
تیم پرزنتا برای نمایش تاریخچه انستیتو پاستور ایران از شیوه داستان سرایی(tell story) استفاده کرده است و همچنین اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که تمامی انیمیشن‌های موجود در این پروژه در بستر نرم افزار پاورپوینت طراحی و پیاده‌سازی شده است.

کارفرما
انستیتو پاستور ایران

زمان اجرا
آبان ماه ۱۳۹۵

نوع پروژه
پاورپوینت

من هم به طراحی ارائه نیاز دارم